Yves Rocher Ambre Noir woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml (3660005393063) wyprzedaż

Szukasz wyprzedaży lub promocji? Warto sprawdzić więcej niż jedno miejsce. Znajdziesz tutaj Yves Rocher Ambre Noir woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml (3660005393063) i jego 0 ofert. Najniższa cena rozpoczyna się od 0,00 zł. Wybierz pozycję i przejdź do sklepu aby dokonać zakupu.

Historia cen Yves Rocher Ambre Noir woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml (3660005393063)

Parametry

  • Producent: Yves Rocher

Opis

Ambre Noir Woda toaletowa 100 ml Woda toaletowa Ambre Noir – elegancja i tajemnica czarnego bursztynu Zapach wody toaletowej Ambre Noir będzie odpowiadał mężczyznom lubiącym tradycyjną elegancję i ascetycznieść z odrobiną wyszukania.

Ambre Noir intryguje i przyciąga orientalno-drzewną kompozycją, za którą kryje się nieco dymna paczula i korzenny wetiwer połączony z nutą słodyczy bobu Tonka. Otrzymany z niego absolut nadaje Ambre Noir wyjątkowo seksowny charakter, intensywność i męskość.

kompozycja zapachowa wody Ambre Noir wykonanej poprzez Yves Rocher powstała jako inspiracja czarnym bursztynem – jego elegancją i głęboką barwą, która przyciąga wzrok i pozostaje w pamięci. Czarny bursztyn dawniej był uważany za kamień nad wyraz nieodgadniony.

eksponuje go nietypowa struktura – posiada w sobie związki organiczne, które wpadły do żywicy zanim stwardniała na wieczność i utworzyła bursztyn. Kategoria: Dla mężczyzn, Zapachy Gama: Ambre Noir Przeznaczenie: kosmetyk zapachowy, woda toaletowa Płeć: pan Nuta zapachowa: cytrusowe / świeże, drzewne / korzenne, szyprowe / paczuli Ambre Noir – bezkompromisowość zapachu złagodzona orientalną słodyczą bobu tonka Tonkowiec wonny to tropikalne drzewo z purpurowymi kwiatami, które rośnie w Ameryce Południowej.

Owoce tej rośliny zawierają ziarna nazywane bobem tonka, które wydzielają słodki, ciepły zapach. W Ambre Noir bób tonka wykorzystano w nucie głębi – jego kojący aromat przypomina połączenie wanilii, cynamonu, goździków, gorzkich migdałów i śliwek.

sprawia, że cała kompilacja zapachowa Ambre Noir otula ciepłą zmysłowością, ale też pozostawia zapowiedź tajemnicy. Paczula i wetiwer – dominujące nuty zapachowe w Ambre Noir W wodzie toaletowej Ambre Noir dominują paczula i wetiwer, które nadają kompozycji zapachowej nieco goryczy, ziemistości i drzewności.

Wokół tych intrygujących i nieprzeniknionych zapachów krąży aromat słodkiego bobu tonka wraz z ziołową wonią lawendy, którą wzmacnia cedr. To połączenie sprawia, że Ambre Noir jest zapachem wytwornym i wyszukanym, perfekcyjnym dla pana, który swoją pewnością siebie przyciąga spojrzenia kobiet.

W nucie serca zapachu Ambre Noir wykorzystano olejek z drzewa cedrowego i lawendę. Olejek cedrowy charakterystyczną, balsamiczno-drzewną woń. Pozyskiwany jest z liści oraz drewna cedru metodą destylacji parą wodną.

Jego wyrazisty i ciepły zapach współgra z ziołowym aromatem lawendy pozyskiwanym ze świeżych kwiatów. To połączenie powoduje, iż woda toaletowa nie jest przytłaczająca, a doskonale harmonizuje się i buduje spójną, intrygującą całość.

Drzewne zapachy paczuli i wetiweru, które umieszczono w nucie głowy Ambre Noir, nadają intensywności i bezkompromisowości całej kompozycji, co sprawia, iż zapach jest męski i wyrazisty. Świeży olejek z paczuli początkowo ma potężny zapach zieleni, jednak z czasem dojrzewa i rozwija swoją głębszą, ziemistą woń.

Wetiwer pachnie korzennie i drzewnie, przypomina nieco aromat kadzidła. Ta orientalno-drzewna kompilacja z nutą goryczy akcentuje spomiędzy...

Podobne produkty