Yves rocher voile d'ocre woda perfumowana dla kobiet 30 ml wyprzedaż

Szukasz wyprzedaży lub promocji? Warto sprawdzić więcej niż jedno miejsce. Znajdziesz tutaj Yves rocher voile d'ocre woda perfumowana dla kobiet 30 ml i jego 0 ofert. Najniższa cena rozpoczyna się od 0,00 zł. Wybierz pozycję i przejdź do sklepu aby dokonać zakupu.

Historia cen Yves rocher voile d'ocre woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Parametry

  • Producent: Yves Rocher

Opis

Woda perfumowana Voile d'OCRE 30 ml Woda perfumowana Voile D'OCRE – symbol pełnej życia i rozświetlonej zmysłowości Ciepłe wydmy. Gleby ochrowe. Otul się miękką falą w kolorze miedzi. Świetlisty i kontrastowy objęcie, w którym otulające ciepło spotyka się z chłodem cienia na pustyni.

Znajdź komfort w tej dwoistości. Potwierdź swoją osobliwość. Zmysłowe twarzą w twarz pomiędzy pikantnym cedrem i mlecznym drzewem sandałowym. W cieniu pustyni kontrastujący duet lasów. Nieprzewidziane i zmysłowe spotkanie drzewa cedrowego z cynamonem i drzewa sandałowego o mlecznej konsystencji.

Kategoria: Zapachy Gama: Pleines Natures Przeznaczenie: woda perfumowana Płeć: kobieta Nuta zapachowa: drzewne / korzenne, orientalne Drewno sandałowe i cedrowe – duet z charakterem Jak pachnie Woda perfumowana Voile D’OCRE? To charakterystyczna propozycja o wytrwanych, ciepłych i mocnych nutach.

Doświadczeni perfumiarze wydobyli z drzewnych akordów kobiecą twarz orientu – silną, niejednoznaczną, ale także świeżą i pełną życia. W odważnej kombinacji wzajemnie uzupełniają się dwa zapachy: Drewno sandałowe – subtelnie kremowe, ciepłe i promienne.

Wyczuwalne są słodkie akcenty, które podkreślają kobiecą zmysłowość i otulają skórę miękką aurą. Drewno sandałowe to jeden z najdroższych części perfum. Przyczyną jest powolny wzrost sandałowców i fakt, iż zapach uwalniają dopiero kilkuletnie drzewa.

Drewno cedrowe – ostry, solidnie pieprzny i cierpki akord. Drewno cedrowe od wieków stosowane jest w perfumiarstwie ze względu na swoją intensywną, żywiczną woń. W wielu kulturach uznawane jest za symbol siły i mądrości, a lasy cedrowe pełniły niekiedy rolę świątyń.

kombinacja należy do najintensywniejszych zapachów z linii One Collection. Żeby jego woń została z Tobą jeszcze dłużej, aplikuj go na nadgarstki, miejsca za uszami i zgięcia łokci. Pamiętaj o nawilżeniu skóry przed użyciem wody perfumowanej!

na pewno pokochają go miłośniczki długich ogonów, seksownych zapachów, które otulają, wtapiają się i stają się Twoją drugą skórą. « HORYZONT WYDMU, OKOJĄCY ZŁOTY CIEPŁO SPOTYKA SIĘ Z CHŁODEM CIENIA NA PUSTYNI.» FABRICE PELLEGRIN & ANE AYO, PERFUMERZY

Podobne produkty