Yves rocher voile d'ocre woda perfumowana dla kobiet 100 ml wyprzedaż

Szukasz wyprzedaży lub promocji? Warto sprawdzić więcej niż jedno miejsce. Znajdziesz tutaj Yves rocher voile d'ocre woda perfumowana dla kobiet 100 ml i jego 0 ofert. Najniższa cena rozpoczyna się od 0,00 zł. Wybierz pozycję i przejdź do sklepu aby dokonać zakupu.

Historia cen Yves rocher voile d'ocre woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Parametry

  • Producent: Yves Rocher

Opis

Woda perfumowana Voile D'OCRE 100 ml – symbol pełnej życia i rozświetlonej zmysłowości Ciepłe wydmy. Gleby ochrowe. Otul się miękką falą w odcieniu miedzi. Świetlisty i kontrastowy objęcie, w którym otulające ciepło spotyka się z chłodem cienia na pustyni.

Znajdź komfort w tej dwoistości. Potwierdź swoją osobliwość. Zmysłowe twarzą w twarz między pikantnym cedrem i mlecznym drzewem sandałowym. W cieniu pustyni, kontrastujący duet lasów. Nieprzewidziane i zmysłowe spotkanie drzewa cedrowego z cynamonem i drzewa sandałowego o mlecznej konsystencji Drewno sandałowe i cedrowe – duet z charakterem Jak pachnie Woda perfumowana Voile D’OCRE? To specyficzna propozycja o wytrwanych, ciepłych i solidnych nutach.

Doświadczeni perfumiarze wydobyli z drzewnych akordów kobiecą twarz orientu – silną, niejednoznaczną, ale także świeżą i całkowitą życia. W odważnej kombinacji wzajemnie uzupełniają się dwa zapachy: Drewno sandałowe – subtelnie kremowe, ciepłe i promienne.

Wyczuwalne są słodkie akcenty, które podkreślają kobiecą zmysłowość i otulają skórę miękką aurą. Drewno sandałowe to jeden z najdroższych składników perfum. Przyczyną jest powolny wzrost sandałowców i fakt, iż zapach uwalniają dopiero kilkuletnie drzewa.

Drewno cedrowe – ostry, solidnie pieprzny i cierpki akord. Drewno cedrowe od wieków wykorzystywane jest w perfumiarstwie ze względu na swoją intensywną, żywiczną woń. W wielu kulturach uznawane jest za symbol siły i mądrości, a lasy cedrowe pełniły niekiedy rolę świątyń.

kombinacja należy do najintensywniejszych zapachów z kolekcji One Collection. By jego woń została z Tobą jeszcze dłużej, aplikuj go na nadgarstki, miejsca za uszami i zgięcia łokci. Pamiętaj o nawilżeniu skóry przed zastosowaniem wody perfumowanej!

z pewnością pokochają go miłośniczki długich ogonów, zmysłowych zapachów, które otulają, wtapiają się i stają się Twoją drugą skórą.

Podobne produkty