Yves rocher sel d´azur woda perfumowana dla kobiet 30 ml (3660005787732) wyprzedaż

Szukasz wyprzedaży lub promocji? Warto sprawdzić więcej niż jedno miejsce. Znajdziesz tutaj Yves rocher sel d´azur woda perfumowana dla kobiet 30 ml (3660005787732) i jego 0 ofert. Najniższa cena rozpoczyna się od 0,00 zł. Wybierz pozycję i przejdź do sklepu aby dokonać zakupu.

Historia cen Yves rocher sel d´azur woda perfumowana dla kobiet 30 ml (3660005787732)

Parametry

  • Producent: Yves Rocher

Opis

Woda perfumowana Sel d'AZUR 30 ml pachnidła Yves Rocher Sel D'AZUR – poczuj energetyzujący zapach morskiej bryzy! pokaźne błękitne niebo. Delikatna słona bryza. Udaj się do miejsca, gdzie błękitne niebo spotyka się z błękitnym morzem.

Otwórz okno. Kontempluj bezmiar oceanu i migoczące światła odbijające się od fal. Poczuj świeżą bryzę pieszczącą Twoją skórę z nutą soli. Pochłoń całą lekkość, jaką powoduje ta wizja. Wibrujący cedr opryskany świeżością pikantnego grejpfruta.

Sel D’Azur to świeży zapach pełen kontrastów. Musujące i tonizujące nuty włoskich cytrusów spotykają się ze słoną mgiełką i pikantnym grejpfrutem. Energiczne drzewo cedrowe dodaje mocy bazie zapachu. Kategoria: Zapachy Gama: Pleines Natures Przeznaczenie: woda perfumowana Płeć: kobieta Nuta zapachowa: Hesperydowe/cytrusowe, Świeże Woda perfumowana Yves Rocher Sel D'AZUR – energetyzujące nuty zapachowe W skład wody perfumowanej Sel D'AZUR wchodzą trzy nuty zapachowe, które uwalniają się stopniowo po aplikacji produktu.

Pierwszym, a zarazem dominującym aromatem kompilacji jest olejek grejpfrutowy, wytłaczany ze skórki tego owocu. Jego orzeźwiający cytrusowy zapach wykazuje działanie pobudzające, łagodzi stres i działa antydepresyjnie.

Po krótkim czasie od zastosowania perfum do głosu dochodzi balsamiczny aromat drzewa cedrowego. W krajach Azji i Bliskiego Wschodu to drzewo uchodzi za bardzo cenne i funkcjonalne (podobno to właśnie z cedru powstała świątynia króla Salomona!).

Eksperci Yves Rocher pozyskują olejek cedrowy z drewna, wiór i trocin tej rośliny. Jego zapach ma korzystny wpływ na układ nerwowy oraz ułatwia zasypianie. Ostatnią nutą zapachową jest wetyweria. Ta niezwykła roślina była znana już w czasach starożytnych – w Indiach użytkowano ją m.in.

do budowy żaluzji, które po uprzednim spryskaniu wodą emitowały delikatny, przyjemny zapach. Olejek z wetywerii ma korzenny, lekko słodki aromat, który stanowi nieprzeciętną przeciwwagę dla cytrusowego aromatu grejpfruta.

Jego zapach niweluje stres i nieprzeciętnie odpręża.

Podobne produkty