Yves Rocher Quelques Notes d'Amour woda perfumowana dla kobiet 50 ml wyprzedaż

Szukasz wyprzedaży lub promocji? Warto sprawdzić więcej niż jedno miejsce. Znajdziesz tutaj Yves Rocher Quelques Notes d'Amour woda perfumowana dla kobiet 50 ml i jego 0 ofert. Najniższa cena rozpoczyna się od 0,00 zł. Wybierz pozycję i przejdź do sklepu aby dokonać zakupu.

Historia cen Yves Rocher Quelques Notes d'Amour woda perfumowana dla kobiet 50 ml

Parametry

  • Producent: Yves Rocher

Opis

Woda perfumowana Quelques Notes d'Amour Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour 50 ml – symbol romantycznej miłości Zapachy mogą przywoływać słodkie wspomnienia z dzieciństwa, oddawać czyjąś osobowość i wpływać na nastrój człowieka.

Pozwalają także wyrażać skrywane uczucia. Poznaj nieszablonową wodę perfumowaną Quelques Notes d’Amour od Yves Rocher, która nadzwyczajnie obrazuje emocje towarzyszące zakochaniu. Zawarte w niej ciepłe, lekko dymne nuty zapachowe kojarzą się z pierwszymi wrażeniami miłosnymi.

Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour to prestiżowy zapach wytworzony poprzez perfumiarkę zakochaną w kreowaniu perfum dla wszystkich zawładniętych miłością. Domitille Bertier, kreatorka wody Yves Rocher, zintegrujeła naturalne komponenty, które razem utworzyły romantyczną, a równocześnie zmysłową kompilację zapachową.

Kategoria: Zapachy Gama: Quelques Notes d’Amour Przeznaczenie: woda perfumowana Płeć: kobieta Nuta zapachowa: drzewne / korzenne, kwiatowe, żywiczne / balsamiczne Quelques Notes d’Amour – romantyczne i kuszące zapachy kobiecości Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour zniewala już od pierwszych chwil od aplikacji na skórę.

Tak jak zakochana kobieta czaruje innych swoim urokiem, tak pachnidła od Yves Rocher kuszą i przyciągają słodko-zmysłowymi aromatami o lekko dymnych tonach. Woda Quelques Notes d’Amour nie za każdym razem jest taka sama.

Z każdą kolejną minutą jej zapach nieznacznie się zmienia – niczym kolejne, szczęśliwe etapy miłości. Róża, drzewo gwajakowe, żywica benzoesowa – trzy nuty zapachowe wody perfumowanej Quelques Notes d’Amour Na unikatowy zapach wody perfumowanej Quelques Notes d’Amour składa się kombinacja trzech nut o najróżniejszym stopniu utleniania.

dzięki czemu aromat, który roztoczysz wokół siebie po aplikacji perfum, będzie za każdym razem nieco inny. To zasługa stopniowego utleniania się poszczególnych części, co pozwala wyjść się na pierwszy plan każdemu z głównych aromatów.

Chwilę po spryskaniu skóry wodą perfumowaną Quelques Notes d’Amour poczujesz kwiatowy, delikatnie słodki i zarazem wyjątkowo damski zapach. To róża damasceńska, której płatki są zbierane tylko o poranku, ponieważ właśnie w tym czasie zawierają one najwięcej aromatycznych ekstraktów.

Gdy zapach róży zacznie znikać, wyczuwalny staje się aromat drzewa gwajakowego. W momencie spotkania ustępującego aromatu róży i zyskującego na znaczeniu drzewa gwajakowego powstaje nieszablonowa, słodka kompilacja z dymnymi tonami.

dzięki czemu zapach od Yves Rocher nabiera elegancji i prestiżu, złagodzonego jednak na ostatnim etapie utleniania perfum. Gdy do głosu zostaje dopuszczony aromat żywicy benzoesowej, woda Quelques Notes d’Amour staje się na powrót słodka, waniliowa, a równocześnie nieodgadniona i nieodkryta.

Jak stosować wodę perfumowaną Quelques Notes d’Amour? Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour nie traci na wyrazistości zapachu przez cały czas utleniania się części. Równocześnie kwiatowe tony róży damasceńskiej, dymna woń drzewa gwajakowego, jak i waniliowe aromaty żywicy be...

Podobne produkty