Yves Rocher Oui à l´amour woda perfumowana dla kobiet 30 ml (3660005979700) wyprzedaż

Szukasz wyprzedaży lub promocji? Warto sprawdzić więcej niż jedno miejsce. Znajdziesz tutaj Yves Rocher Oui à l´amour woda perfumowana dla kobiet 30 ml (3660005979700) i jego 0 ofert. Najniższa cena rozpoczyna się od 0,00 zł. Wybierz pozycję i przejdź do sklepu aby dokonać zakupu.

Historia cen Yves Rocher Oui à l´amour woda perfumowana dla kobiet 30 ml (3660005979700)

Parametry

  • Producent: Yves Rocher

Opis

Woda perfumowana Qui a l'Amour Oui a l’Amour 30 ml – uwodzi zmysły romantycznymi zapachami Zanurz się w subtelnych, a równocześnie zniewalających zapachach dzięki nieszablonowym kosmetykom Yves Rocher. Odkryj wodę perfumowaną Oui a l’Amour i poznaj cechy zawartych w niej komponentów, w tym magiczną moc korzenia dzięgielu, ekstrakt z róży damasceńskiej, bobu tonka i drzewa cedrowego.

Ta nieszablonowa kompilacja zasadniczo uwydatni Twoją kobiecość. Woda perfumowana Oui a l’Amour należy do gamy kosmetyków Quelques Notes d’Amour, w której główną rolę odgrywają świeże nuty. Kompilację zapachów stworzyła Sophie Labbé, kreatorka wielu rewelacyjnych perfum, a jednocześnie specjalistka w swojej dziedzinie.

Cztery zróżnicowane nuty zapachowe zostały poprzez nią połączone z wyśmienitą precyzją, dlatego Oui a l’Amour znakomicie stanie na wysokości zadania zarówno podczas romantycznych kolacji, jak i w pracy. Kategoria: Zapachy Gama: Quelques Notes d’Amour Przeznaczenie: woda perfumowana Płeć: kobieta Nuta zapachowa: drzewne / korzenne, kwiatowe Oui a l’Amour – romantyczna esencja zamknięta w szklanej butelce Romantyczność według Sophie Labbé wyrażają nie tylko kwiatowe, słodkie tony.

W wydaniu Yves Rocher to także świeżość, zmysłowość i elegancja. W Oui a l’Amour dominują na dodatek początkowo mniej wyczuwalne subtelne zapachy różanych olejków eterycznych oraz typowe korzenne nuty, piżmo i ambra.

Korzeń dzięgielu, róża damasceńska i drzewo cedrowe – dominujące zapachy w wodzie perfumowanej Oui a l’Amour Oui a l’Amour nie demonstruje całego piękna od razu, ale stopniowo odkrywa swoje tajemnice. Na początku perfumy mają niezwykle intensywny, korzenny zapach, który z czasem zyskuje piżmowy aromat.

To zasługa nut dzięgielu, rośliny, której od lat przypisuje się magiczne cechy. Korzeń dzięgielu, nazywany także anielskim zielem, był noszony jako amulet. Jego intensywny zapach służył także do rzucania zaklęć.

Nuty korzenne z czasem ustępują miejsca słodkim, kwiatowym tonom. Od tego momentu na pierwszy plan wysuwa się olejek z róży damasceńskiej, której kwiaty są ścinane ręcznie od samego świtu. Różane tony dodają perfumom łagodnego zapachu, który uwydatnia świeżość i kobiecą promienność.

Zapachowy finał wody perfumowanej Yves Rocher to ponowny wybuch intensywnych zapachów. Bób tonka połączony z wyrazistymi nutami drzewa cedrowego dodaje perfumom elegancji. Cedr, jako symbol nieprzemijalności, zostaje na skórze przez niezwykle długi czas.

Staje się wyrazistym hymnem na cześć żeńskiej miłości. Jak używać wody perfumowanej Oui a l’Amour? Złożony charakter i dostatek różnych zapachów wody perfumowanej Oui a l’Amour powoduje,w trakcie ich użytkowania należy zachować umiar.

choćby jeśli początkowo nie wyczujesz kwiatowych nut, możesz być pewna, ze po pewnym czasie wybuchną one mnóstwem aromatów. Dzięki zróżnicowanemu czasowi utleniania się zapachów woda perfumowana Oui a l’Amour będzie utrzymywać się na Twoim ciele przez długi czas.

wystarczy więc jednorazowa, poranna aplikacja,przez cały dzień pachn...

Podobne produkty