Yves Rocher CUIR DE NUIT woda perfumowana dla kobiet 100 ml (3660005830209) wyprzedaż

Szukasz wyprzedaży lub promocji? Warto sprawdzić więcej niż jedno miejsce. Znajdziesz tutaj Yves Rocher CUIR DE NUIT woda perfumowana dla kobiet 100 ml (3660005830209) i jego 0 ofert. Najniższa cena rozpoczyna się od 0,00 zł. Wybierz pozycję i przejdź do sklepu aby dokonać zakupu.

Historia cen Yves Rocher CUIR DE NUIT woda perfumowana dla kobiet 100 ml (3660005830209)

Parametry

  • Producent: Yves Rocher

Opis

Woda perfumowana Cuir de NUIT 100 ml Woda perfumowana Yves Rocher Cuir de NUIT – rozkosz dla zmysłów Odurzający światłocień. Wciągająca radość. Wędruj na łonie natury oświetlonej księżycem. Pomiędzy cieniem a światłem, jak ciemna skóra na nagim ciele.

Poczuj pieszczoty nocy na swojej skórze. Połącz się ze swoją zmysłowością i odważnie ją wyrażaj. Chwila flirtu między skórzastą wanilią a wystawnym kakao. Pomiędzy cieniami i światłami, uzależniający zapach skomponowany wokół zmysłowej i bogatej wanilii z domieszką kakao Ivory i kawy.

kombinacja odsłania specyficzne aspekty niemal tak zwierzęce jak skóra. Kategoria: Zapachy Gama: Pleines Natures Przeznaczenie: woda perfumowana Płeć: kobieta Nuta zapachowa: drzewne / korzenne, słodkie, waniliowe Zmysłowa gra aromatów od Yves Rocher.

Woda perfumowana Cuir de NUIT z ekstraktem z wanilii Woda perfumowana Cuir de NUIT to złożona kompilacja, która stopniowo uwalnia swoje kuszące piękno. W pierwszej chwili od wykorzystania woda perfumowana Cuir de NUIT roztacza intensywny, słodki i apetyczny zapach.

To zasługa olejku z wanilii – jednej z najdroższych przypraw świata – pozyskiwanego przez ekspertów Yves Rocher z tropikalnych upraw w Papui Nowej Gwinei. Kuszący waniliowy zapach polepsza samopoczucie, usprawnia sen i wykazuje działanie uspokajające – z tego względu jest użytkowany w aromaterapii.

Z czasem zapach wanilii zostaje wzbogacony o aromat brazylijskiej kawy, który działa pobudzająco na nasze zmysły. Towarzyszy mu intrygująco gorzka nuta kakao, pozyskiwanego z Wybrzeża Kości Słoniowej. Ten lubiany owoc użytkowany do produkcji czekolady przywędrował do nas z Ameryki Południowej.

Dawniej był on tak cenny, iż Majowie i Aztekowie wykorzystywali ziarna kakaowca jako środek płatniczy! Po dłuższej chwili od zastosowania woda perfumowana Cuir de NUIT uwalnia słodkawy, delikatnie różany aromat różowego pieprzu, który rośnie na wyspie Mauritius.

To wyrafinowana i zagadkowa nuta, dzięki której Twój dzień nabierze odrobiny pikanterii.

Podobne produkty